^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Villa sahibine kendi T.C kimlik numarasına sigorta yapılır firmamız allianz sigorta ile anlaşmalıdır sigorta poliçesi taşıma günü müşterimize teslim edilir ve taşıma günü müşterimiz adına yapılan taşımada alınan ücretin katma değerinin devletimize ödendiğine dair irsaliye düzenlenir ve iş bitiminde müşterimiz veya çalıştığı şirket adına fatura düzenlenir.

EDİRNE şehiriçinde ve şehirler arası villa taşıma hizmeti sunmaktayız. Villa gibi eşya miktarı çok olan evlerde nasıl bir çalışma gerçekleştirildiğini çok iyi bilen firmamız taşıma öncesi villanızda taşınacak olan eşyalarınızı görmek için ücretsiz ekspertiz görevlendirmektedir.

Eksperimiz incelemesi sonucunda detaylı bir raporlama çıkarmaktadır. Bu rapor doğrultusunda eşyalarınızın kaç günde taşınacağı ve nasıl bir yol çizileceği müşterimiz ile karşılıklı fikir alışverişi içerinde görüşülür. 

Anlaşmamızın sağlanması sonucu belirtilen zaman diliminde önceden ön görülen program dahilinde eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından paketlenmesi ve taşınması gerçekleştirilir.

Villa taşımalarını ev taşımalarından farklı kılan eşya miktarı ve çalışma planlamasıdır. İşi bilmeyen bir nakliye şirketi ile taşınma işleminizi yaptırmanız hususunda çok büyük maddi ve manevi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Villa taşımacılığı standart bir ev eşyası taşıma işlemine göre daha komplike bir taşıma hizmetidir. Taşınmanın çok ince bir plan doğrultusunda gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi taktirde taşıma işlemi adeta çilye dönüşmektedir.

Lütfen bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyin.

Kozyatağı  nakliyat Villa Tasimaciligi konusunda bir çok referansi bulunan firmamiz sizlere bu nakliye hizmetini gururla sunacaktir.Evden eve nakliyat alaninda 8 yillik tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayisimiz ile müsteri memnuniyetinizi sorunsuz bir sekilde saglamaktayiz.

Villa nakliyesi alaninda kusursuz nakliyat hizmeti saglamaktayiz.
 

Hizmet alanlarimiz

Silivri Villa Nakliyati

Bahçesehir Villa Nakliyesi

Kemerburgaz Villa Tasimaciligi

Göktürk Villa Tasima

Kurtköy Villa Paketleme

Çekmeköy Villa Depolama

Kilyos Villa Ev Tasima

Zekeriyaköy Villa Tasimacilik

Tarabya Villa Muğla Evden Eve Nakliyat

Aydos Villa Nakliyat

Çengelköy Villa Evden eve

Acarlar

Beykoz

Dragos

Tuzla villa nakli