^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Firmamız fabrika taşımacılığı hizmeti altında vermekte olduğu tekstil taşımacılığı hizmetini uzun süredir onlarca müşterisine sağlamıştır . Tekstil firmalarına ait makinalar , tüm sanayi makinaları ve tekstil malzemeleri oldukça hassas bir taşıma işlemi gerektirdiği için uzman olmayan firmalara dikkat edilmesi gerekir. Tekstil taşımacılığı nakliyat sektöründe önemli taşıma hizmetleri arasında ön sıralarda yer almaktadır.
 
Tekstil taşımacılığı hizmeti kapsamında dikkat edilecek ayrıntılar 
 
- Taşıma yapılacak tekstil fabrikasının en iyi şekilde ekspertiz raporu ile bütün makinaları , makinaların ağırlığı ve kapladığı alan hesabı ayrı ayrı hesaplanmalıdır.
- Ekspertiz işlemi sırasında taşıma yapılacak fabrikanın kat sayısı ve yeni fabrikanın kat sayısı dikkate alınmalıdır.
- Makinalar balonlu ambalajlar ile en hassas şekilde paketlenmelidir. Taşırken sürtünme ve çarpmalarda oluşacak hasarlara karı korunmalıdır.
- Taşıma yapacak araçların sayısı belirlenmeli ve araç kapasiteleri tam kullanılmalıdır.
- Fabrikada ofis bölümünde bulunan bilgisayar ve diğer ofis malzemeleri ayrı ayrı paketlenip özenle taşınmalıdır.
- Fabrikada kullanılan kimyasallar ayrı bir araç ile taşınmalıdır.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Tekstil ürünleri önceki yıllarda belirtilmiş standartlarda değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi, sehiriçi ve şehirlerarası askılı taşımacılık ile yapabilirsiniz.. Araç cinsi ve km' ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.

Profesyonel kadromuz ile bu hizmeti Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat' tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer diğer tekstil firmalarının yaşadığı rahatlığı sizde yaşamak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat tekstil ile her türlü gönderinizi şehir içi şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı 24 saat

hizmetinizdedir. Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat farkıyla pantolon, ceket, etek vb. aklınıza gelebilecek bütün askılıklı tekstil

ürünlerini düzenli ve zamanında yerine ulaştırır. Askılıklı tekstil taşımacılığı, uzman personelimiz ile hava, deniz ve

konteynır ile askılıklı tekstil taşımasınıda güven ve istikrarla sürdürmektedir.

Askılı tekstil taşımacılığında koli ve her türlü sevkiyatlarınız kamyon ve kamyonetlerle hizmetinizdeyiz.

Kozyatağı  Evden Eve Nakliyat tekstil taşımacılığında olduğu gibi sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Askılı tekstil taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Askılı Tekstil Ürünler istenilirse askılı kolilerde istenilirse özel tasarlanmış Standartlara uygun sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Tekstil ürünleri yeni adresine de alındığı gibi teslim ediliyoruz. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.


 Firmamız olarak Askılı Tekstil ile ilgili her türlü taşımacılık işlemlerinizi; şehir içi veya şehirler arası taşımacılık yaptırabilirsiniz.Kapalı kasa araçlarımız ile gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Sizde bu hizmeti Kozyatağı  Nakliyat’ tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz 0533 238 29 36