^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Ofis Taşımacılığı işlemi gerçekleştirilmeden önce firmamız tarafından gönderilen ekspertiz tarafından eşyalarınız detaylı bir incelemeden geçirildikten sonra ve fiyat teklifi kabul edildikten sonra firmamız gerekli malzeme, eleman, araç ve sigorta bedelini belirleyip taşıma işleminizi herhangi bir sorun yaratılmadan taşınması sağlanacaktır.

Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Kozyatağı Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Ofis Taşımacılığı öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. 

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır .

Sistemli çalışmak Kozyatağı Nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.

Ofis büro taşımacılık yapmak dikkat gerektirir. Bir evrak dosyanızın kaybolması veya taşınan mobilyalara zarar gelmesi, iş yaşamınızın karışması anlamına gelebilir. Kozyatağı  Nakliyat evden eve olarak ofisiniz içerisinde bulunan tüm eşcyaların, dosyaların ve önemli elektronik eşyaların kusursuz bir şekilde taşınması hizmetini vermekteyiz.

Ofis içerisinde bulunan tüm elektronik eşyalar yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi, para sayma makinesi, bilgisayar, telefon, fax gibi eşyalar profesyonelce ambalajı yapıldıktan sonra her eşya türüne uygun koliler ile paketlenerek taşınması yapılır.Önemli dosya evraklarınız şirket sorumlusu eşliğinde ayrı ayrı karton kolilere yerleştirilir ve evrakların birbiriyle karışmaması açısından koliler tek tek numaralandırılır.

Masa, sandalye ve evrak dolapları bünyemizde çalışan profesyonel marangozlar ile söküldükten sonra, paketlemeci arkadaşlarımız tek tek sökülen parçaları paketlemektedir. Mobilyaların gideceği yerde paketlemeci elemanlarımızın eşliğinde, ambalajlar mobilyadan söküldükten sonra marangozlarımız tek tek sökülen mobilya parçalarını kusursuzca birleştirmektedir. Eşyaların bütün kurulumlarını gerçekleştirdikten sonra nakliye işlemleriniz mutlu son ile sollandırılmaktadır…

Kozyatağı  nakliyat genç ve dinamik yapısıyla nakliyat sektöründe gösterdiği başarılı işlerle eşya taşıma,eşya paketleme ve eşya depolama işinde ne kadar iyi olduğunu ispatlamıştır. ,

İşlerine profesyonel çözümlerle yaklaşan ve uygulayan Kozyatağı  nakliyat müşteri memnuniyetini yılların tecrübesiyle ve sizlerin referanslarıyla kazanmıştır..

Kozyatağı  nakliyat olarak eşya taşıma,eşya paketleme,eşya defolama,işyeri taşıma, ofis taşıma,fabrika taşıma,piyano taşıma,okul taşıması,hastane taşıma yapmaktadır. Ofis taşıma işinde mobilya,elektronik eşya dökümanlar itinayla toplanır paketlenir yerleştirilir.

Bir ofisiniz var taşınması gerekiyor bunun için ofis taşımacılığı yapan bir firmaya ihtiyacınız var. Hemen yapmanız gereken hiç vakit geçirmeden iletişim bölümünden bize ulaşmanız, Ofis taşımacılığı konusunda bizden bir fiyat teklifi almanız gerekmektedir.

Ofis veya Büronuzun bir yerden diğer bir yere nakil yapılması dahilin de hemen bizi arayarak müşteri temsilcimizden teklif isteyebilir randevu alabilirsiniz. Ofis nakli diğer ev eşyası gibi olmadığı gibi bazen para kasası olmasından dolayı bazı sıkıntılı anlar yaşatabilir.

 

Fakat bizim için para kasası veya piyano gibi ağır ve zor taşınabilen eşyalarında nakliyesi bizim için hiç zor değildir. Yapmanız gereken bize detaylı bilgi vererek işiniz durumuna göre personel gönderilir sizin işiniz bizim işimiz gibi sorunsuz olarak taşınır.

Araştırmalarınızı ofis nakliyesi veya büro taşımacılık olarak yapmanızda yarar vardır.

Amatör bir personel gurubun yaşadığı bir sıkıntıdan biraz bahsedersek en azından biraz da olsa nerde ve nasıl yapmamız gerektiğinde bilgili olabiliriz. Amatör gurup para kasası taşımak için bir daireden kasayı iki adet boru üzerine oturtup borular üzerinde yürütmeye başlar. ve olanlar olur

Kozyatağı evden eve nakliyat bütün bu problemleri göz önün de bulundurarak daha dikkatli sorunsuz iş başında olacaktır.

 

Daha sonra merdivenlerin boşluğuna gelince asıl olanlar orda olur. Personelden birinin ısrarı üzere merdivenlerin başından kaydırmaya başladıkları kasa ellerinden çıktığı gibi merdiven boşluğundan apartmanın bahçesine düşen kasa adeta duvarı bir vinç gibi delerek aşağıya düşer. Aşağıda şan eseri başkalarına zarar vermeyen kasa binanın bahçesine adeta gömülmüş vaziyettedir. Bu durumla karşılaşan ofis sahibi ne kadar büyük bir hata yaptığının farkına varsa da iş iş den geçmiştir. Bu tür ihtimallere fırsat vermemek için her işin uzmanına yaptırmakta fayda vardır.

Kozyatağı  NAKLİYAT ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
  EŞYA DEĞİL GÜVEN TAŞIYORUZ 0533 238 29 36