^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

 

 

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Sektörde yirmi yıllı aşkın süredir evden eve nakliyat hizmetleri sunan deneyimli nakliyat şirketiyiz. Evden eve nakliyat hizmeti, ev eşyalarını taşıma zahmetini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. İster şehir içerisinde ister şehirden başka bir şehre taşınıyor olun, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli nakliye çözümleri sunar.

Galeri
Galeri
Galeri
Galeri

Ekinciler Nakliyat evden eve nakliyat hizmeti, müşterileri için sorunsuz ve zahmetsiz bir deneyim sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Taşınmanın stresli bir deneyim olabileceğinin farkındadır fakat deneyimli nakliyeci ekibi ile birlikte eşyalarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Yıllar boyunda bu alanda deneyim edinmiş nakliye ekibi ev eşyalarınızın taşınmasına büyük özen gösterir ve eşyalarınızın güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Ekinciler Nakliyat 24 senedir vermiş olduğu bu hizmet ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bunu en iyi şekilde sağlamak için en son teknoloji ile donatılmış bakımlı araçlardan oluşan bir filoya sahiptir. Hizmet verdikleri araçları, mükemmel durumda olmalarını ve ev eşyalarınızı taşımaya her zaman hazır olmalarını sağlamak için düzenli olarak bakımdan geçirilir.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Deneyimli profesyonellerden oluşan Ekinciler Nakliyat şirketi, kendini müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmaya adamıştır. İşinde büyük gurur duyarak hizmet sağlar ve üstün müşteri hizmeti ile birlikte beklentilerinizi aşmak için çalışır. Nakliye ekibi, kırılgan eşyalar, mobilyalar ve elektronik cihazlar da dahil olmak üzere her türlü ev eşyasını taşıma konusunda son derece eğitimlidir.

Ne kadar dikkatli olurlarsa olsun kazaların olabileceğini, istenmeyen aksaklıklar yaşanabileceğinin farkında olan Ekinciler Nakliyat şirketi, müşterilerine sigorta kapsamı sunar. Sigorta kapsamı, eşyalarınızın nakliye sırasında korunduğunu bilerek gönül rahatlığı sağlar. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için her türlü önlemi alır, ancak bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda, sigorta kapsamı sizi korur.