^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür.

FABRİKA TAŞIMA

Kozyatağı  Nakliyat Fabrika  taşıma  ve nakliye işlemleriniz için özel  eğitim almış personel ve  ekipmanlarıyla  daha güvenli ve  kaliteli bir  fabrika   taşımacılığı  garantisi vermektedir. Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza fabrikanızı taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.
 

- Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır
- Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır
- Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
- Ağır yükler forklift ile araca yüklenir
- Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır

Taşınmayı Hedeflediğiniz Yere Sorunsuz Şekilde Taşınır...

Fabrikanızın ve iş yerlerinizin eşya paketleme depolama evden eve taşıma itinayla monte etme, eğitimli güler yüzlü dinamik ekibimizin görevidir.

Kozyatağı  nakliyat olarak eşya taşıma,eşya paketleme,eşya defolama,işyeri taşıma, ofis taşıma,fabrika taşıma,piyano taşıma,okul taşıması,hastane taşıma yapmaktadır.Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızın paketlenerek/ambalajlanarak depolanması gerektiğinde Kozyatağı  NAKLİYAT depolama ihtiyacınızı da karşılayacaktır.

Dolayısıyla yüksek kalitede Kozyatağı  vermek yasal kriterler çerçevesinde tüketici haklarınızı da koruyarak memnuniyetinizi görmek.

Şehirler arası ve Muğla içi nakliyat işlerinde yeterli sayıda (15) araç ve uzman ekibiyle istediğiniz zaman istediğiniz yere ''eşya taşıması'' yapılır. Ayrıca Kozyatağı  nakliyat eşyalarınızda oluşabilecek maddi hasarlar içinde sigorta yapılmaktadır.

Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

Kozyatağı  Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Kozyatağı  Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır