^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Kozyatağı  Nakliyat 'ın formen'i ile muhatap olacaktır.

 

BANKA TAŞIMASI

kozyatagi Nakliyat firması, banka taşıma işlerini şehir içi ve şehirlerarası olarak gerçekleştirmektedir. Banka taşımacılığı sırasında taşınacak malzemeler özenle araçlarımıza yerleştirilmektedir. KOZYATAGI NAKLİYAT Banka taşımacılığı için öncelikle bir expertiz elemanları bankaya gelerek öncelikle bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır.Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.Taşıma günü banka görevlileri elemanlarımıza değil direkt olarak KOZYATAGI NAKLİYAT MUTLU BEY ile muhataptır.Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur.Çelik kasa ve diğer kasalar ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır.KOZYATAGI Nakliyat Banka Taşıma ve Nakliyesi işinde geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Expertinizi yapan formen tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka KOZYATAGI Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhatap Olacaktır.

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür.

KOZYATAGI  Nakliyat bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte
taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyat hizmeti için KOZYATAGI  Nakliyat uzman ve tecrübeli elemanları ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır. Sektörde 8 yıldan fazla olan nakliyat tecrübesi ile KOZYATAGI  firması kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir.

Bu banka ve şubeleri arasında Vakıf Bank Ataşehir Konuk Şubesi, İş Bankası İşnet Şubesi, Halk Bankası ve daha bir çok banka sayılabilir.

Banka Taşıma hizmetinde izlenmesi gereken yollar :

- Banka ATM leri taşınmaktadır.

- Şubedeki tüm bilgisayarlar ve aparatları paketlenir.

- Banka memurları tarafından kullanılan masa ve gereçler paketlenir.

- Bankada kullanılan para kasaları ve para sayma makineleri ambalajlanır.

- Bankada kullanılan dolaplar ambalajlanır.

- Banka şubelerinde kullanılan tüm demirbaş ve eşyalar özenle ambalajlanır.

- Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliye hizmeti verilir.

Güvenlik ve ciddiyetin azami derecede tutulduğu bir taşıma şeklidir.

Genelde banka şube değişimi nakli veya yeni şube açılımı sırasında yapılan taşımalar konusunda uzman ekiplerce azami emniyet dikkate alınarak yapılır. Çevre karakollardan taşınma sırasında özel güvenlik istenir. Taşıma bir defada çok kamyonla yapılabilir. Kamyon kapıları taşınma yükleme sonrasında banka müdürü tarafından mühürlenerek yola çıkarılır. Taşınacağı yere gelince gene banka müdürü tarafından mühür açılır. 

Banka taşınanları içinde kiralık kasa v.b. değer addeden malzemeler varsa banka güvenlik görevclileri nezaretinde yolculuk yapılır. Kamyonda kesinlikle para veya değerli evrak altın v.b. taşınmaz. Bu tür taşıma için bankaca tahsis edilen zırhlı araçlar kullanılır. Gerekirse zırhlı araçlara yükleme işlemminde yardım edilir.

 Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır.

hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine formen tarafından verilecektir.

Olası bir hasar durumunda ise banka   ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.


Türkiye'nin lider banka kuruluşlarına hizmet veren alanında en iyi bankalara hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Büyük banka kuruluşlarının sorularına cevap olarak titiz ve güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

sizlere banka taşımacılığında güven sağlamaktadır.
 


Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.

KOZYATAGI evden eve nakliyat banka nakliyesi alanında öncü bir firmadır. Banka taşıma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Fikirleriniz bizler için önemlidir...

Banka taşımacılığı için bir expert eleman gelerek banadaki eşyaları
İncelemektedir daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır etüt çalışması beyenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme
Yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.

Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Kozyatağı  Nakliyat ın müşteri temsilcisi ile muhataptır bilgisayar ve buna benzercihazlar avrupadan ithal pet Graft kağıtlara sarılıp  kolilere konur çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vastası ile taşınır.

Kozyatağı  nakliyat hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine müşteri temsilcisi tarafından verilecektir.

Olası bir hasar durumunda ise banka direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır 0533 238 29 36